فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پست پیشتاز برای همه شهرهای تحت پوشش کاملا رایگان میباشد
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین ا تا 4 روز کاری است.
برخی از کالاها در فروش‌های ویژه و طرح‌های تشویقی فروش ممکن است فقط از طریق پست پیشتاز ارسال شوند، در این صورت این موضوع در هنگام ثبت سفارش به اطلاع کاربر می‌رسد.

سفارش‌ها در شهر تهران در بازه زمانی یک روزه ارسال میشوند. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و همه سفارش‌‌‌‌ها در شهر تهران و سایر شهرها کاملا رایگان میباشد.
در ایام جشنواره، جهت رفاه و آسودگی حال مشتریان عزیز ساکن شهر تهران، امکان انتخاب ارسال توسط پیک (علاوه بر ارسال پست) نیز وجود خواهد داشت و همانند سفارش‌های پست ارسال آن رایگان است.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین 1 تا 4 روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش و بدون امکان انتخاب بازه‌ی زمان تحویل خواهد شد.

سفارش‌ها در شهر کرج، از طریق پست و یا تیپاکس در بازه زمانی 1 تا 3 روز، تحویل داده خواهد شد.

همچنین مشتریانی که میخواهند سفارش خود را در همان روز تحویل بگیرند، شرکت از طریق اسنپ سفارشات را ارسال میکند ، مبلغ 40 هزارتومان از طرف شرکت پرداخت میشود و مابقی مبلغ به عهده مشتری میباشد.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان ها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس به صورت رایگان تحویل داده می شود.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان ها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس به صورت رایگان تحویل داده می شود.

سفارش ها در مراکز توزیع شهرستان ها از طریق پست پیشتاز یا تیپاکس به صورت رایگان تحویل داده می شود.

همه شهرهای ایران شامل ارسال رایگان میباشند.

نکات

– هزینه ارسال برای همه شهرهای ایران رایگان میباشد
– اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، سفارش دهنده یا شخص دیگری که سفارش دهنده نام، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.
– برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان ، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور همکاران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت از طریق تلفن 55087622 – 021 ، یا ارسال ایمیل از طریق صفحه “تماس با ما” این موارد به خدمات پس از فروش مایل لوکس اطلاع داده شود.
– سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند.
– تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

توجه داشته باشید تمام سفارش هایی که از طریق شرکت ثبت شده باشند امکان ارسال رایگان دارند.