طرز تهیه کباب چنجه

طرز تهیه کباب چنجه

طرز تهیه کباب چنجه

طرز تهیه کباب چنجه

این هم آموزش کباب چنجه خوشمزه و متفاوت با استفاده از پنیر کبابی کاله.

امیدواریم از درست کردن این غذا نهایت لذت را ببرید.

 

مواد لازم برای کباب چنجه :

گوشت راسته گوساله 600 گرم

پنیر کبابی کاله 1 بسته

پیاز 1 عدد

تخم خردل نوک قاشق چای خوری

نمک و فلفل سیاه

روغن 3 قاشق

لیمو 1 عدد

آویشن 1 قاشق چای خوری

کیوی یک چهارم

فلفل دلمه ای قرمز 1 عدد

گوجه 2 عدد

 

برای شروع گوشته راسته گوساله رو به اندازه مربع های دلخواه برش بزنید . حالا نوبت میرسه به یه فلفل دلمه ایسبز و یه دونه پیاز بعد از اینکه به صورت نواری برش دادیم به گوشت خرد شده اضافه میکنیم به همراه فلفل سیاه ، تخم خردل آسیاب شده و کمی روغن بعد این مواد را به مدت یک ساعت داخل یخچال میگذاریم. ترکیب پنیر کبابی کاله با چنجه مزه فوق العاده ای داره و پنیر رو هم به اندازه گوشت برش میدیم و داخل ظرف میریزیم و کمی بهش پوست لیمو ، آب لیمو تازه ،آویشن ، نمک و فلفل سیاه اضافه میکنیم .

بعد از پنیر به گوشت آب لیمو تازه ، نمک ، کمی کیوی رنده شده اضافه میکنیم و دوباره یک ساعت میزاریم داخل یخچال . برای شکل ظاهری کبابمون از فلفل دلمه ای قرمز استفاده میکنیم و انرا به اندازه گوشت برش میدهیم .

حالا یه سیخ چوبی برمیداریم و یدونه گوشت ،پنیر و فلفل دلمه ای قرمز رو به ترتیب قرار میدیم و اینکارو تکرار میکنیم . تابه که داغ شد 10 دقیقه ای به گوشت حرارت میدیم میتوونیم از منقل هم استفاده کنیم .

این پنیر کبابی رو میشه به روش های متنوع مزه دار کرد و با سس های مختلف سرو کرد . امیدواریم این غذا رو درست کنید و نهایت لذت رو ببرید.

  • پنیر کبابی کاله یه طعم بینظیر داره که حتما باید امتحان کنی . قبل از گریل و کبابی کردن حتما پنیر به دمای اتاق برسه و اگر روی تابه گریل درست میکنید اول تابه گرم بشه.

 

 

طرز تهیه کباب چنجه

طرز تهیه کباب چنجه